Feng shui

Zažite starobylé učenie o vnútornej i vonkajšej harmónii

Počuli ste už Feng shui? Je to starobylé učenie o vnútornej i vonkajšej harmónii – o duši, tele a mieste, na ktorom bývame alebo pracujeme. Zaujíma ho predovšetkým, ako sme vo vzťahu so sebou a so svojím prostredím.

Je to metóda, ktorá pomáha esteticky a príjemne zariadiť byt či kanceláriu, prípadne nájsť odpovede na zhoršené zdravie v dôsledku bývania v nezdravom prostredí. Kancelária alebo byt, v ktorom pôsobíme, sú často akýmsi skladiskom nášho nevedomia, potlačených pocitov, generačných vplyvov prenášajúcich osudy či pocity predkov alebo nedokončených príbehov.

To, kde žijeme, kde stojí náš dom, aká je jeho história, aké sú vzťahy v našej súčasnej a pôvodnej rodine alebo v práci, na nás veľmi pôsobí. Komplexné Feng Shui v sebe ukrýva veľa spojení. Či už ho robím u niekoho doma alebo v práci, prináša so sebou nové pohľady. 

Klient sa zrazu prejavuje pri rozdeľovaní miestností, usporiadaní zariadenia a v hľadaní vlastného krásna. Veľa sa dozvedá aj o sebe samom a svojich vzťahoch. Spoločne napríklad skúmame, či je v spálni vytvorený priestor na prehlbovanie intimity s partnerom alebo či ešte niekto alebo niečo zasahuje do partnerského intímneho života. Každá miestnosť, priestor, byt alebo kancelária majú nejakú energiu, ktorá na nás vplýva. Feng shui skúma oveľa viac než len farby na stenách, rozdelenie nábytku, rozloženie obrazov alebo doplnkové predmety. 

Aj vďaka nemu môže klient skúmať, či sa nachádza tam, kde chce. Ako sa v priestore cíti? Čo potrebuje pre seba a pre svoj dobrý pocit? Svoje prostredie si často nevedomky nastavujeme alebo vyberáme tak, aby udržiavalo naše staré spôsoby fungovania.
Individuálne nastavené Feng shui vám však môže pomôcť nazbierať nové zdroje a silu žiť život podľa seba!

Kontaktný formulár: