Dôverné spojenie so silou

 

 

Dôverné spojenie so silou

Dátum: Plánujeme v najbližšom čase po karanténe

Miesto: Jasencová 25, Bratislava

Pozývam vás na mužsko – ženský víkendový kruh, ktorý bude pri peknom počasí prebiehať u mňa na záhrade. Ak by bolo sychravo budeme vnútri v centre. Seminár je ochutnávkou pre blížiace sa otvorenie pravidelnej mužsko-ženskej skupiny.

Roky sme boli učený sa sily báť. Svojej, sily iných, vyššej moci, polície, štátnej moci a podobne. Muži žien a ženy a mužov. Svojej zodpovednosti. Pravdy. Svojich pravdivých činov. Byť sebou samými. Čo keby sme to vedeli pre seba zmeniť? Alebo sa aspoň stať tak pevnými, odvážnymi a uvoľnenými, že nás strach nebude úplne ovládať, aj keby nezmizol? Chcete sa naučiť prestať báť seba, mužov alebo žien? Zmeniť staré vzorce z rodiny, spoločnosti či sveta? Svoje inštinktívne vzorce úteku, útoku či zamrznutia?

Budeme tu trénovať odvahu, pravdivosť k sebe a iným, schopnosť spoznať a ochrániť svoje hranice ale i otvoriť a odovzdať sa. Životu, priateľstvám, partnerstvám. Neznámu na našej ceste. Vydýchuť a hlboko nadýchnuť v situáciách našich životov.

 

 

Hlavne učiť sa muži a ženy spolupracovať, vypočuť sa, podporiť.

Fandiť si navzájom novými spôsobmi. Začať si dôverovať.

Pomocou prvkov bojových umení, proces-orientovanej práce, konštelácií a šamanizmu sa budeme hravo učiť nové vzorce. pomôžem vám naladiť sa na vašu múdrosť, dušu, vnútorného liečiteľa. Nájsť vaše miesto a smer v živote a svete.

Skupina je pre max 10 ľudí, tak neváhaj ak ťa to volá.

V piatok budeme od 18- 21h, sob 9-19h a v ned 9 – 15:30

Kto potrebuje prespať, je možnosť na matraci 10€/noc

Strava svoja vlastná, donáška alebo blízke reštaurácie

Cena: 120,-€

V cene sú integračné cvičenia na doma a zľava ak sa rozhodnete prihlásiť na pravidelné stretnutia skupiny.

Prihlášky a informácie: info@marekbohunicky.sk a mobil +421 910 210830

Chcem sa prihlásiť na kurz